NATIVESERVICE polsko niemieckie tłumaczenia online

CENNIK TŁUMACZEŃ ONLINE:

STANDARD

CENA: 28,99 ZŁ*

Cena dotyczy zleceń standardowych, niezawierających skomplikowanego słownictwa oraz nietypowej formy.

Szybka wycena

STANDARD PLUS

CENA: 41,49 ZŁ*

Cena dotyczy zleceń o podwyższonym poziomie trudności. Teksty zawierające częsciowo skomplikowane słownictwo oraz nietypowe formy.

Szybka wycena

PREMIUM

Zaawansowane tłumaczenia specjalistyczne (np. medyczne, techniczne). Cena za tłumaczenie ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Szybka wycena

* Cena za jedną strone zawierającą 1500 ZZS.

WYCENA

USŁUGI:

STANDARD

  1. Rozmowy telefoniczne
  2. Korespondencja zagraniczna
  3. Sprawy urzędowe
  4. Reprezentowanie firm
  5. Pomoc przy szukaniu zatrudnienia
  6. Pomoc przy szukaniu mieszkania
  7. Pomoc przy rezerwacji urlopów
Szybka wycena
WYCENA

Jak wyceniane są teksty do tłumaczeń?

Każdy tekst w formie edytowalnej przechodzi przez nasz system w celu weryfikacji i przeliczenia ilości znaków. Jako jednostkę pomagającą nam w wycenie tłumaczeń stosujemy ZZS – znaki ze spacją. Dla tłumaczeń STANDARD oraz STANDARD PLUS przyjęta ilość to 1500 ZZS. Oznacza to, że za każde 1500 znaków klient musi zapłacić kolejno 28.99 zł lub 41.49 zł, w zależności od tego jak zostanie zakwalifikowany tekst do przetłumaczenia.

Jak długo trwa wycena?

Czas wyceny uzależniony jest w dużej mierze od rodzaju przesłanej treści. Dla tłumaczeń STANDARD czas wyceny jest mniejszy niż 15 minut. Dla tłumaczeń STANDARD PLUS czas wyceny nie jest dłuższy niż 30 minut. Jeżeli zaś chodzi o tłumaczenia PREMIUM czas wyceny nie jest sprecyzowany. Biorąc pod uwagę, że zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, większość takich wycen mieści się w czasie 60 minut.

Kto kwalifikuje tekst do kategorii STANDARD lub STANDARD PLUS?

Teksty do tłumaczenia weryfikowane są pod kątem kategorii przez naszego wykwalifikowanego Native Tłumacza. Przy pomocy naszego systemu osoba weryfikująca w łatwy sposób jest w stanie zweryfikować każdy przysłany do nas dokument. Jeśli nie jesteś pewien do jakiej kategorii zalicza się Twój tekst, wyślij go do nas przy pomocy formularza. W krótkim czasie rozwiejemy Twoje wątpliwości i dokonamy pełnej wyceny.

Wycena usług, na czym polega?

Usługi są dosyć specyficzne w wycenie ze względu na to, że każdy klient oczekuje od nas czegoś zupełnie innego. W związku z powyższym wszystkie oferowane przez nas usługi wyceniane są indywidualnie. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów analizujemy dokładnie każde zlecenie i zadajemy dodatkowe pytania. Dopiero wtedy możemy zaoferować uczciwą i konkurencyjną cenę dostosowaną do zlecenia.

Jak długo wyceniane są usługi?

Sprawa jest skomplikowana podobnie jak w przypadku ceny. Jednakże staramy się aby nasi klienci otrzymywali wycenę najszybciej jak to możliwe. Standardowo mieścimy się w czasie do 60 minut.
Godziny otwarcia:
  • Dni robocze: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 13:00
Informacje:
Made by CODEMANGASIOR. All rights reserved by NATIVESERVICE.