NATIVESERVICE polsko niemieckie tłumaczenia online

Tłumaczenia ONLINE języka niemieckiego

NATIVESERVICE to zupełnie nowa jakość i nowe podejście do tłumaczeń. Jako osoby powiązane ze Światem Tłumaczeń oraz branżą IT, proponujemy naszym klientom tłumaczenia w niespotykanej wcześniej formie.

Jak funkcjonuje NATIVESERVICE?

Działamy zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. Współpracujemy z wieloma tłumaczami języka niemieckiego, którzy spełniają nasze wymagania. Są to specjaliści, których dobieramy do zleceń według indywidualnych potrzeb klienta. Utrzymanie stałej współpracy jedynie z profesjonalistami, pozwala nam na realizację każdego zlecenia.

Zasadniczo w NATIVESERVICE możemy wyróżnić dwa główne działy:

Dział STACJONARNY - Zajmuje się szeroko rozumianą Obsługą Zleceń oraz Managementem. Realizowane są w nim wszystkie zlecenia PREMIUM oraz nasz autorski proces Kontroli Jakości.

Dział ZDALNY - Znajdują się w nim Tłumacze Specjaliści i nie tylko... Wspomaga on również takie dziedziny jak Marketing czy IT, dzięki aktywnej współpracy z ludźmi ściśle powiązanymi z tą tematyką.

Zarówno dział Stacjonarny jak i Zdalny, uzupełniają się podczas realizacji określonych celów. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość w niespotykanej dotąd formie.

Misja NATIVESERVICE:

Naszą misją jest dostarczanie tłumaczeń ONLINE najwyższej jakości, którą zapewnia wspomniana wyżej Kontrola Jakości. Główne założenie polega na dostarczaniu tłumaczeń dorównujących jakością tym, które oferuje Native Speaker języka niemieckiego.

Zlecenia realizowane przez NATIVESERVICE, przechodzą przez dwa następujące etapy:

Tłumaczenie Zasadnicze - realizowane jest przez tłumacza specjalistę, który dysponuje odpowiednią wiedzą oraz słownictwem, wymaganym do realizacji tłumaczenia.

Korekta Native Speakera - celem korekty jest nadanie tłumaczeniu, ostatecznej formy i brzmienia, na poziomie realizacji Native Speakera.

Kim jest Native Speaker?

Jest to osoba o „wrodzonej”, czyli najbardziej zaawansowanej umiejętności posługiwania się danym językiem. W przypadku NATIVESERVICE są to języki polski oraz niemiecki.

Jakie tłumaczenia i usługi oferujemy?

Dzięki ciągłym pracom polegającym na skalowaniu naszego zasięgu, oferujemy następujące tłumaczenia i usługi:

  • Tłumaczenia ZWYKŁE,
  • Tłumaczenia PRZYSIĘGŁE,
  • Usługi STANDARD,
  • Usługi PREMIUM.

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami przez zakładkę KONTAKT.

Ostatni artykuł

Tłumaczenia Medyczne - Niemiecki - Co musisz wiedzieć?
Tłumaczenia Medyczne - Niemiecki - Co musisz wiedzieć?

Tłumaczenia medyczne - przysięgłe oraz zwykłe. Co warto wiedzieć, zlecając tłumaczenie medyczne. Z jakiego biura skorzystać? Tłumaczenia medyczne online.

Poznaj tłumaczenia medyczne

Facebook

LinkedIn

Nasze społeczności

Godziny otwarcia:
  • Dni robocze: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 13:00
Informacje:
Made by CODEMANGASIOR. All rights reserved by NATIVESERVICE.