NATIVESERVICE polsko niemieckie tłumaczenia online

Kim jesteśmy?

NATIVESERVICE jest marką tłumaczeniową rozwijającego się StartUp’u o zasięgu międzynarodowym. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom profesjonalnych usług tłumaczeniowych, realizowanych przez Native Speakerów, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Kim jest Native Speaker?

Jest to osoba o "wrodzonej", czyli najbardziej zaawansowanej umiejętności posługiwania się danym językiem. W przypadku NATIVESERVICE są to języki polski oraz niemiecki.

Jak funkcjonujemy?

NATIVESERVICE jest usługą centralną, która napędza również inne nasze produkty. Działamy na rynku polskim dzięki NATIVESERVICE.PL oraz deTlumacz.pl, jak również na rynku niemieckim poprzez NATIVESERVICE.DE. Zależy nam na tworzeniu dobrych i trwałych relacji z naszymi klientami, zarówno w kraju jak i za granicą.

Jak z nami współpracować?

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Wystarczy, że klikniesz w WYCENA, wypełnisz krótki formularz, a już w ciągu 15 minut otrzymasz od nas fachową wycenę Native Speakera.

Czy oferujemy tłumaczenia przysięgłe?

Nie realizujemy na bieżącym etapie tłumaczeń przysięgłych. Skupiamy się na jakości usługi, a nie jej formie prawnej. Dzięki temu oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku oraz szybki czas realizacji.

Ile kosztuje usługa?

Z cenami tłumaczeń można zapoznać się w naszym CENNIKU. Każde zlecenie premium oraz usługę wyceniamy indywidualnie. Brane pod uwagę są takie aspekty jak np ilość tekstu czy złożoność słownictwa.

Jak długo trwa realizacja?

Do każdej wyceny podany zostaje dokładny czas realizacji zlecenia.

Potrzebujesz tłumaczenia „na wczoraj”?

Jeśli nie możesz czekać, bo sprawa jest bardzo pilna, to wysyłając do nas formularz wybierz priorytet WYSOKI. Za dodatkową opłatą Twoje zlecenie zostanie zrealizowane w wysokim trybie priorytetowym.

Masz inne pytania?

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami przez zakładkę KONTAKT.

Ostatni artykuł

Kindergeld 2020 - Co warto wiedzieć?
Kindergeld 2020 - Co warto wiedzieć?

Kindergeld, czyli jedno z najpopularniejszych świadczeń socjalnych w Niemczech. Zasiłek rodzinny na dzieci. Sprawdź jak je zdobyć oraz ile wynosi KINDERGELD.

Sprawdź co się zmieniło

Facebook

LinkedIn

Nasze społeczności

Godziny otwarcia:
  • Dni robocze: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 13:00
Informacje:
Made by CODEMANGASIOR. All rights reserved by NATIVESERVICE.