NATIVESERVICE polsko niemieckie tłumaczenia online

Formularz wyceny zlecenia

Wprowadź niezbędne dane i sprawdź koszt tłumaczenia!


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby realizacji przedmiotowego zlecenia, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Dlaczego wycena tłumaczenia jest bezpieczna?

Zespół NATIVESERVICE dokłada wszelkich starań aby dbać o bezpieczeństwo swoich klientów. Wykorzystujemy tylko topowe technologie i zapewniamy wsparcie techniczne. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom ciągły dostęp do naszych niemieckich tłumaczeń i usług.

Topowe technologie czyli jakie?

Cały system NATIVESERVICE oparty jest o język programowania Python. Dzięki temu nasze możliwości są praktycznie nieograniczone co pozwala nam na implementowanie wszystkich innowacji jakie tylko są nam potrzebne. Ponadto korzystamy z szeregu innych technologi zapewniających nam ciągłość funkcjonowania.

Jak zabezpieczone są dane i pliki z formularza?

Przede wszystkim cały ruch na naszej stronie zostaje poddany szyfrowaniu dzięki certyfikatom SSL. Można to łatwo sprawdzić. Wystarczy zobaczyć czy obok adresu nativeservice.pl znajduje się symbol kłódki. Jeśli tak oznacza to, że adres zaczyna się od https://. To z kolei oznacza, że używanie naszego serwisu jest w pełni bezpieczne.

Nie tylko szyfrowanie SSL

Oprócz standardowego szyfrowania nasz system szyfruje również ścieżki w których znajdują się pliki oraz same nazwy plików. W połączeniu z blokadą przeglądania zawartości serwera skutkuje to pełnym bezpieczeństwem przesłanych do nas danych i plików.

Godziny otwarcia:
  • Dni robocze: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 13:00
Informacje:
Made by CODEMANGASIOR. All rights reserved by NATIVESERVICE.