NATIVESERVICE polsko niemieckie tłumaczenia online

Zasięg działania tłumaczeń online oraz usług

Staramy się dotrzeć do osób które nas potrzebują na wiele sposobów. Ze względu na to, że działamy międzynarodowo stworzyliśmy cały szereg produktów dzięki którym nasi odbiorcy w prosty sposób zorientują się z czym mają do czynienia, oraz jak łatwo i szybko można z nami współpracować.

Tłumaczenia to nasza misja, więc nasza oferta będzie się stale powiększać. W najbliższym czasie planowane jest wystartowanie kilku kolejnych produktów marki NATIVESERVICE. Będą to produkty wyspecjalizowane w swojej dziedzinie. Więcej informacji już wkrótce.

Co nas wyróżnia?

Nasza działalność jest dosyć nietypowa w porównaniu do naszej konkurencji, ponieważ wszystkie tłumaczenia realizują Native Tłumacze, czyli osoby o "wrodzonej" znajomości języka. Mimo takich atutów wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Zarówno te językowe jak i organizacyjno technologiczne. Dokładamy wszelkich starań aby nasze rozwiązania były innowacyjne i bezpieczne.

Czas to pieniądz, w każdym języku.

Każdy dobrze wie jak ważny w dzisiejszym świecie jest czas. Za pieniądze możemy kupić wszystko z wyjątkiem czasu... Ta zasada nie dotyczy NATIVESERVICE! Zupełnie za darmo oferujemy najszybszą w branży tłumaczeń online wycenę. W zaledwie 15 minut wyceniamy tłumaczenia, a oferowane przez nas usługi wyceniamy w czasie do 60 minut.

Najszybsza wycena tłumaczeń i usług to wciąż za mało?

W NATIVESERVICE wycena to dopiero początek współpracy. Aby zaoszczędzić cenny czas naszych klientów przygotowaliśmy priotytety tłumaczeń oraz usług. Wybierając priorytet WYSOKI dosłownie kupujesz swój czas. Dzięki zaangażowaniu naszych tłumaczy, każde tłumaczenie lub usługa oznaczone WYSOKIM priorytetem zostanie zrealizowane w najkrótszym możliwym czasie.

Nie tylko tłumaczenia. Usługi są równie ważne!

Dla wielu osób same tłumaczenia to za mało. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować naszym odbiorcom szereg usług, których nie oferuje większość naszej konkurencji. Połączenie natywnej znajomości języka z usługami sprawia, że nasz klient otrzymuje "produkt" najwyższej jakości.

deTLUMACZ.pl

Serwis tłumaczeniowy skierowany do odbiorców polskojęzycznych.

NATIVESERVICE.de

Niemieckojęzyczna wersja NATIVESERVICE.

Co dalej?

W najbliższym czasie udostępnione zostaną kolejne usługi
prosto od:
NativeService logo

Chcesz aby Twój link znalazł się na naszej stronie?

Jeśli jesteś z branży tłumaczeń lub masz coś z nami wspólnego, odezwij się. Oferujemy współpracę na wielu płaszczyznach.

Ostatni artykuł

Kindergeld 2020 - Co warto wiedzieć?
Kindergeld 2020 - Co warto wiedzieć?

Kindergeld, czyli jedno z najpopularniejszych świadczeń socjalnych w Niemczech. Zasiłek rodzinny na dzieci. Sprawdź jak je zdobyć oraz ile wynosi KINDERGELD.

Sprawdź co się zmieniło

Facebook

LinkedIn

Nasze społeczności

Godziny otwarcia:
  • Dni robocze: 9:00 - 17:00
  • Sobota: 10:00 - 13:00
Informacje:
Made by CODEMANGASIOR. All rights reserved by NATIVESERVICE.