Biuro tłumaczeń Gdańsk

Biuro tłumaczeń w Gdańsku? Teraz już tak

Nasze Biuro Tłumaczeń ONLINE realizowało wiele zleceń dla klientów z Gdańska, z którymi mamy bardzo miłe wspomnienia. Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie zlecenia realizowane są z wielką skrupulatnością, a sama realizacja odbywa się w 100% zdalnie. Nowoczesne podejście do tematyki tłumaczeń, pozwala nam na współpracę tylko z najlepszymi tłumaczami w całym kraju.

Czym jeszcze zajmuje się nasze biuro tłumaczeń?

Nasza oferta obejmuje wiele specjalności, które doskonale nas definiują. Każde zlecenie podejmujemy z wielką starannością o zachowanie, jak najlepszego efektu końcowego, który otrzyma klient. Współpraca tylko ze specjalistami, oraz korekta native speakera pozwalają na osiągnięcie najlepszej możliwej jakości

Specjalizujemy się w:

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

W ofercie posiadamy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i tłumaczenia zwykłe. Dzięki świadczeniu kompleksowych usług, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb, nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć z nami współpracę?

Do wyboru masz dwa sposoby:

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top