Biuro tłumaczeń Słubice

Biuro tłumaczeń ONLINE dostępne w Słubicach

Słubice ze względu na swoje wręcz strategiczne położenie, są bardzo szerokim rynkiem dla każdego biura tłumaczeń. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na tłumaczenia, Biuro Tłumaczeń ONLINE – NATIVESERVICE dostępne jest również dla mieszkańców Słubic oraz okolic. W pełni zdalna realizacja pozwala na obsługę bez potrzeby opuszczania domu. W NATIVESERVICE wszystko odbywa się w 100% ONLINE.

Tłumacz języka niemieckiego Słubice

Biuro tłumaczeń NATIVESERVICE oferuje swoim klientom dostęp do najlepszych tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego w Polsce. Dostęp do usług tłumaczy za pośrednictwem internetu jeszcze nigdy nie był tak prosty. W naszym zespole posiadamy specjalistów gotowych na każde wyzwanie.

Tłumaczymy takie dokumenty jak:

Czym zajmuje się nasze biuro tłumaczeń?

Zdecydowanie najlepiej definiują nas obsługiwane specjalizacje. Pomimo zdecydowanemu skupieniu na określonych dziedzinach tłumaczeń, jesteśmy otwarci na dialog przy wszelkiego rodzaju tłumaczeniach. Nasi tłumacze zrealizują każdy rodzaj tłumaczenia na życzenie klienta.

Specjalizujemy się w:

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Dzięki posiadaniu w zespole tłumaczy przysięgłych, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełen zakres usług. Tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe, to filar naszej działalności.

Czym się różni tłumaczenie zwykłe od przysięgłego?

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć współpracę?

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top