Wycena

Do wyboru masz dwie opcje:

1. Napisz do nas e-mail

Na adres kontakt@nativeservice.pl wyślij do nas wiadomość z załączonym plikiem do tłumaczenia, lub opisz swoje zlecenie.

2. Wypełnij formularz

Wypełnij przedstawiony poniżej formularz. Na jego podstawie nasz specjalista przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę.

Formularz

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Usługodawca - Gąsiorowscy Group Sp. z o. o. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@nativeservice.pl.”

  Dlaczego wycena tłumaczenia jest bezpieczna?

  Zespół NATIVESERVICE dokłada wszelkich starań aby dbać o bezpieczeństwo swoich klientów. Wykorzystujemy tylko topowe technologie i zapewniamy wsparcie techniczne. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom ciągły dostęp do naszych niemieckich tłumaczeń i usług.

  Jak zabezpieczone są dane i pliki z formularza?

  Przede wszystkim cały ruch na naszej stronie zostaje poddany szyfrowaniu dzięki certyfikatom SSL. Można to łatwo sprawdzić. Wystarczy zobaczyć czy obok adresu
  nativeservice.pl znajduje się symbol kłódki. Jeśli tak oznacza to, że adres zaczyna się od https:// . To z kolei oznacza, że używanie naszego serwisu jest w pełni bezpieczne.

  Scroll to Top