Biuro tłumaczeń Szczecin

Biuro tłumaczeń NATIVESERVICE również dla Szczecina

Innowacyjne na rynku Biuro Tłumaczeń ONLINE NATIVESERVICE, wyróżnia się zdecydowanie swoją indywidualnością. Działa na zasadach zupełnie odmiennych niż zdecydowana większość konkurencji. Celem biura jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie, oraz wdrażanie kompleksowych pakietów obsługowych. Szczecin oraz jego okolice to bardzo aktywny rynek, dla tłumaczeń w parze językowej polski – niemiecki

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Oferujemy naszym klientom pełny zakres usług obejmujący zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Pozwala nam to, na adaptację każdej realizacji do potrzeb naszego zleceniodawcy. Terminowość oraz wysoka jakość to nasze główne priorytety.

Czym się różni tłumaczenie zwykłe od przysięgłego?

Tłumacz przysięgły Szczecin

Biuro tłumaczeń ONLINE NATIVESERVICE oferuje Państwu dostęp do najlepszych tłumaczy przysięgłych w całym kraju. Staramy się, aby każdy kolejny tłumacz w naszym zespole, został odpowiednio zweryfikowany. Dzięki temu w stosunkowo prosty sposób, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi tłumaczenia –  w jakości premium.

Tłumaczymy takie dokumenty jak:

Czym zajmuje się nasze biuro tłumaczeń?

Posiadamy mocno ukierunkowaną na specjalizacje ofertę tłumaczeń. Jednakże jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Zespół profesjonalnych tłumaczy – naszych partnerów biznesowych, jest przygotowany nawet na najbardziej wymagające zadania.

Specjalizujemy się w:

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć współpracę?

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top