O nas

Nasza historia

Początki sięgają zaledwie 2019 roku, kiedy to oficjalnie powstała marka NATIVESERVICE. Naturalnie ze światem tłumaczeń oraz języka niemieckiego związani jesteśmy od bardzo dawna. Idea stworzenia brandu gwarantującego najwyższą jakość, powstała w naszych głowach stosunkowo niedawno.

Początkowo zdecydowanie bardziej skupialiśmy się na usługach związanych z językiem niemieckim. Były to takie usługi jak pomoc w załatwianiu spraw urzędowych lub np. pomoc przy mandatach otrzymanych z Niemiec. W miarę rozwoju firmy wdrażaliśmy nowe rozwiązania i doprecyzowaliśmy ofertę.

Dziś znajdujemy się w zupełnie innym miejscu. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług w jakości premium dla naszych klientów. Zdecydowanie aspektem, który nas wyróżnia i od niego pochodzi nasza nazwa, jest oferta tłumaczeń natywnych.

W NATIVESERVICE opracowaliśmy autorski system kontroli jakości, który pozwala nam na dostarczanie tłumaczeń oraz usług najwyższej klasy. Każde zlecenie realizowane przez naszą firmę poddawane jest kontroli, za którą odpowiadają native speakerzy języka niemieckiego. Dzięki temu możemy zaspokoić potrzeby z zakresu tłumaczeń, nawet najbardziej wymagających klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skupiamy się na ciągłym poszerzaniu naszej oferty, oraz na rozwoju w kierunku specjalizacji.

Zajmiemy się Twoimi tłumaczeniami.

Podejdziemy w sposób kompleksowy do tłumaczeń, które zamówisz w NATIVESERVICE. Zaoferujemy Ci indywidualną wycenę, ponieważ każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Dopasujemy tłumacza specjalistę, który zajmie się Twoim zleceniem. Na sam koniec tłumaczenie przejdzie przez nasz system kontroli jakości.

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje cele biznesowe lub potrzeby. Specjalnie dla Ciebie dopasujemy konkretną metodologię działania do zastanej sytuacji.

Scroll to Top