O nas

Nasza historia

Początki sięgają zaledwie 2019 roku, kiedy to oficjalnie powstała marka NATIVESERVICE. Naturalnie ze światem tłumaczeń oraz języka niemieckiego związani jesteśmy od bardzo dawna. Idea stworzenia brandu gwarantującego najwyższą jakość, powstała w naszych głowach stosunkowo niedawno.

Początkowo zdecydowanie bardziej skupialiśmy się na usługach związanych z językiem niemieckim. Były to takie usługi jak pomoc w załatwianiu spraw urzędowych lub np. pomoc przy mandatach otrzymanych z Niemiec. W miarę rozwoju firmy wdrażaliśmy nowe rozwiązania i doprecyzowaliśmy ofertę.

Dziś znajdujemy się w zupełnie innym miejscu. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług w jakości premium dla naszych klientów. Zdecydowanie aspektem, który nas wyróżnia i od niego pochodzi nasza nazwa, jest oferta tłumaczeń natywnych.

W NATIVESERVICE opracowaliśmy autorski system kontroli jakości, który pozwala nam na dostarczanie tłumaczeń oraz usług najwyższej klasy. Każde zlecenie realizowane przez naszą firmę poddawane jest kontroli, za którą odpowiadają native speakerzy języka niemieckiego. Dzięki temu możemy zaspokoić potrzeby z zakresu tłumaczeń, nawet najbardziej wymagających klientów.

Wraz z upływem czasu NATIVESERVICE dynamicznie się rozwija i dostosowuje do potrzeb rynku. Efektem ciągłego rozwoju jest wprowadzenie do naszej oferty usług z zakresu Digital Marketingu oraz Web Developmentu. Pozwalają one na zdecydowane zwiększenie zasięgu zarówno naszego jak i naszych klientów, poprzez otwarcie drzwi na nowe rynki oraz nowych użytkowników.

W dniu dzisiejszym na zlecenie naszego klienta jesteśmy w stanie stworzyć profesjonalny serwis internetowy w języku niemieckim. Co za tym idzie, możemy zadbać o jego strategię rozwoju, zoptymalizować treści pod kątem SEO, oraz pomóc wdrożyć i poprowadzić kampanię marketingową.

Jeżeli pomysł naszego klienta wciąż jest tylko w jego głowie, oferujemy również kompleksowe doradztwo z zakresu Digital Marketingu.

NATIVESERVICE Founder
Łukasz Gąsiorowski - Founder

Opinie naszych klientów

Uważamy, że najlepiej definiuje nas zadowolenie naszych klientów, które jest dla nas najważniejsze.

„Polecamy NATIVESERVICE za profesjonalne podejście do korekty niemieckiej wersji językowej naszej aplikacji mobilnej. Zlecenie mimo dużej objętości zostało wykonane szybko i terminowo.”

7CSOLUTIONS Sp. z o. o.

„NATIVESERVICE to firma, która działa szybko, elastycznie i profesjonalnie. Odpowiednie podejście do klienta i wysoka jakość świadczonych usług buduje zaufanie od pierwszego kontaktu, co jest bardzo istotne przy tłumaczeniach, zarówno tych ustnych jak i pisemnych. Polecamy NATIVESERVICE. „

Polski Związek Bobslei i Skeletonu

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skupiamy się na ciągłym poszerzaniu naszej oferty, oraz na rozwoju w kierunku specjalizacji.

Zajmiemy się Twoimi tłumaczeniami.

Podejdziemy w sposób kompleksowy do tłumaczeń, które zamówisz w NATIVESERVICE. Zaoferujemy Ci indywidualną wycenę, ponieważ każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Dopasujemy tłumacza specjalistę, który zajmie się Twoim zleceniem. Na sam koniec tłumaczenie przejdzie przez nasz system kontroli jakości.

Dopasujemy nasze usługi do Twoich potrzeb.

Jeżeli same tłumaczenia to dla Ciebie zbyt mało, jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Przedstaw nam swoją sytuację i cel biznesowy. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy strategię działania. Zajmiemy się optymalizacją Twoich treści, a jeżeli będzie taka potrzeba, to również stworzymy dla Ciebie profesjonalny serwis internetowy.

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do nas i przedstaw nam swoje cele biznesowe lub potrzeby. Specjalnie dla Ciebie dopasujemy konkretną metodologię działania do zastanej sytuacji.

Scroll to Top