Biuro tłumaczeń Piła

Szybkie biuro tłumaczeń również w Pile

Piła jako największe miasto położone na północy województwa wielkopolskiego, posiada stosunkowo duże zapotrzebowanie na usługi profesjonalnych tłumaczy. Rozwój gospodarczy w regionie generuje duży popyt. Nasze Biuro Tłumaczeń ONLINE dostępne jest także dla klientów z Piły oraz okolic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz zdalna realizacja, która odbywa się w 100% ONLINE.

Zakres usług biura tłumaczeń

Świadczymy usługi o bardzo szerokim zakresie. Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego tłumaczenia pisemnego. Dzieje się tak, ponieważ nasza działalność odbywa się całkowicie zdalnie. Dzięki temu możemy nawiązać współpracę tylko z najlepszymi tłumaczami z kraju i zagranicy.

Specjalizujemy się w:

Jak podjąć współpracę z biurem tłumaczeń?

Do wyboru masz jeden z dwóch sposobów:

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Dzięki współpracy z tłumaczami z całego kraju, oferujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i tłumaczenia zwykłe. Jeżeli zastanawiasz się, które z nich jest Ci potrzebne, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Doradzą w kwestii wyboru tłumaczenia, zupełnie za darmo.

Scroll to Top