Biuro tłumaczeń Poznań

Nowoczesne biuro tłumaczeń w Poznaniu

Klienci z Poznania stanowią dla nas jedną z największych grup zleceniodawców. Specjalnie dla nich udostępniamy Biuro Tłumaczeń ONLINE. Dzięki zdalnej realizacji zleceń, jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie tłumaczenia naszych klientów. W żaden sposób nie ogranicza nas lokalizacja, i to właśnie dlatego możemy współpracować tylko z najlepszymi tłumaczami w branży. Oferujemy kompleksowe rozwiązania oraz indywidualne podejście do klienta.

Tłumaczenia przysięgłe w Poznaniu

Nasze biuro tłumaczeń, oferuje dostęp do usług najlepszych tłumaczy przysięgłych w kraju. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe każdej specjalizacji. Nie wiesz czy potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego? Z przyjemnością Ci doradzimy. 

JĘZYK NIEMIECKI

Tłumaczymy takie dokumenty jak:

Co wyróżnia nasze biuro tłumaczeń?

Biuro tłumaczeń NATIVESERVICE z zasięgiem w Poznaniu, nie stawia sobie limitów. Jesteśmy gotowi na realizację każdego zlecenia. Przy zleceniach specjalnych bardzo istotne jest dokładne rozpoznanie celów zleceniodawcy. Oferujemy profesjonalne doradztwo, a ponadto przedstawiamy również listę specjalności, które nas definiują.

Specjalizujemy się w:

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Dedykowana oferta obejmuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Bez względu na oczekiwania naszych klientów, jesteśmy zawsze odpowiednio przygotowani na każdą realizację.

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć współpracę z NATIVESERVICE?

Do wyboru masz dwa sposoby:

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top