Biuro tłumaczeń Wrocław

Wrocław z biurem tłumaczeń online

Również Wrocław jest dla naszego Biura Tłumaczeń ONLINE bardzo ważnym rynkiem. Jednym z czynników występowania zapotrzebowania na tłumaczenia przysięgłe, oraz tłumaczenia zwykłe we Wrocławiu, jest jego stosunkowo bliskie położenie względem naszej zachodniej granicy.

Kolejny to zaawansowanie technologiczne lokalnych firm i startupów. Często spotykamy się z wymagającymi klientami, którym zależy na wizerunku. Nie ryzykuj i zaufaj tłumaczom specjalistom z NATIVESERVICE.

Zakres usług biura tłumaczeń

Dzięki nieograniczonemu dostępowi do najlepszych specjalistów w kraju, jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Taką możliwość daje nam w 100% zdalna współpraca zarówno z tłumaczami, jak i klientami. Najlepiej definiują nas realizowane specjalizacje.

Specjalizujemy się w:

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Oferujemy naszym klientom pełną ofertę. Zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe – są w zasięgu kilku kliknięć. Nowoczesne rozwiązania na miarę naszych czasów, doskonale komponują się z Wrocławskim rynkiem tłumaczeń.

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć współpracę z biurem tłumaczeń?

Do wyboru masz jeden z dwóch sposobów:

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top