Biuro tłumaczeń Gorzów Wielkopolski

Twoje biuro tłumaczeń w Gorzowie Wielkopolskim

Strategiczne położenie Gorzowa na zachodzie Polski sprawia, że zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne, regularnie korzystają z usług biur tłumaczeń. Tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia biznesowe, a może tłumaczenia medyczne? Wszystko to jest możliwe z Biurem Tłumaczeń ONLINE – NATIVESERVICE. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz świeżemu spojrzeniu na rynek, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niepowtarzalną ofertę w najwyższej jakości.

Charakterystyka biura tłumaczeń ONLINE

Jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości. Doskonale definiuje nas reprezentowana oferta. Każdy klient jest dla nas indywidualnym partnerem biznesowym. Rozpatrujemy zlecenia w sposób kompleksowy i ściśle uregulowany w naszych wewnętrznych procedurach. Ponadto każde tłumaczenie realizowane przez Biuro Tłumaczeń NATIVESERVICE, przechodzi kontrolę jakości opracowaną przez naszych analityków i specjalistów językowych.

Specjalizujemy się w:

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Dzięki współpracy z tłumaczami z całego kraju, oferujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i tłumaczenia zwykłe. Jeżeli zastanawiasz się, które z nich jest Ci potrzebne, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Doradzą w kwestii wyboru tłumaczenia, zupełnie za darmo.

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Czym się różni tłumaczenie zwykłe od przysięgłego?

Jak podjąć współpracę z biurem tłumaczeń?

Do wyboru masz jeden z dwóch sposobów:

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top