Biuro tłumaczeń Wałcz

Nowoczesne biuro tłumaczeń ONLINE w Wałczu

Jeżeli w Wałczu poszukujesz biura tłumaczeń, to zdecydowanie dobrze trafiłeś. NATIVESERVICE oferuje nowoczesne usługi tłumaczeń języka niemieckiego z wielu dziedzin. Stale poszerzająca się i rozwijająca kadra tłumaczy współpracujących, jest w stanie podjąć się każdego przedstawionego nam zlecenia.

Zaufaj specjalistom z Biura Tłumaczeń ONLINE!

Rodzaje realizowanych tłumaczeń

Oferujemy naszym klientom pełny zakres świadczonych usług. Realizujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Wszystko to odbywa się bez potrzeby wychodzenia z domu.

Czym się różni tłumaczenie zwykłe od przysięgłego?

Tłumacz przysięgły Wałcz

Nasze biuro oferuje dostęp do usług najlepszych tłumaczy przysięgłych w kraju. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe każdej specjalizacji. Nie wiesz czy potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego? Z przyjemnością Ci doradzimy. 

Tłumaczymy takie dokumenty jak:

Czym zajmuje się nasze biuro tłumaczeń?

Jesteśmy w stanie podjąć się tłumaczenia każdego tekstu. Jednakże zdecydowanie definiują nas nasze specjalności. Do realizacji każdej z nich posiadamy wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki współpracy zdalnej, możemy współpracować tylko z najlepszymi.

Specjalizujemy się w:

Język niemiecki

NATIVESERVICE realizuje tłumaczenia wyłącznie w parze językowej niemiecki – polski / polski – niemiecki. Naszą misją jest specjalizacja i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki koncentracji na jednej parze językowej, możemy zaoferować naszym klientom o wiele wyższą jakość usług.

like NATIVESERVICE

Jak podjąć współpracę?

1. Kontakt indywidualny

Najlepszym sposobem na przedstawienie swojego zlecenia, jest jego dokładne opisanie i wysłanie w wiadomości e-mail, a następnie przeprowadzenie krótkiej rozmowy telefonicznej.

2. Formularz kontaktowy

Najprostszą opcją jest wysłanie do nas wypełnionego formularza kontaktowego. W sekcji „opis zlecenia” należy podać nam jak najwięcej szczegółów, oraz załączyć niezbędne pliki.

Scroll to Top